Contactpersonen

Voor vragen of opmerkingen over administratie, verkoop of techniek kunt u met één van onderstaande contactpersonen contact opnemen.

Administratie

Anita van den Berg
Financiële zaken
E boekhouding@farmstore.nl
F +31 (0)184 69 34 42

Binnendienst

Joost Nagtegaal
Office Manager
E nagtegaal@farmstore.nl
M +31 (0)6 51 76 39 57
F +31 (0)184 69 34 42
Marga Pieters
Office Assistant
E pieters@farmstore.nl
M +31 (0)6 10 55 85 73
F +31 (0)184 69 34 42

Buitendienst

Adriaan van den Berg
Verkoop West Nederland
E vdberg@farmstore.nl
M +31 (0)6 53 14 86 89
F +31 (0)184 69 34 42
Chris van de Lindeloof
Verkoop Zuid-West Nederland + Beregening
E vdlindeloof@farmstore.nl
M +31 (0)6 51 24 57 99
F +31 (0)88 22 25 292
Frans de Rond
Verkoop Zuid-West Nederland + België
E derond@farmstore.nl
M +31 (0)6 53 14 86 77
F +31 (0)165 50 25 00
Hans Peters
Verkoop Zuid-Oost Nederland
E peters@farmstore.nl
M +31 (0)6 53 99 54 63
F +31 (0)485 57 52 84
Herman van Hoorne
Verkoop West Nederland
E vanhoorne@farmstore.nl
M +31 (0)6 53 24 14 26
Robbin van der Schuur
Verkoop Noord Nederland
E vdschuur@farmstore.nl
M +31 (0)6 12 74 64 96

Techniek

Jan Plat
Techniek & Service Nederland + België
E plat@farmstore.nl
M +31 (0)6 10 50 32 93
Jeroen de Vos
Techniek & Service Nederland + Belgie
E devos@farmstore.nl
M +31 (0)6 46 95 82 12